Hattın harita üzerinde güzergahı
Ponto Final (668 / 907)
→
Parque Urbano Santos
Ponto Final (668 / 907) → Parque Urbano Santos
Parque Urbano Santos → Ponto Final (668 / 907)
See route stops on the map
CloseService Directions
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs U-907
Geçtiği sokaklar:
[Cidade Operária | Socorrão II | Rodoviária]
Avenida Norte Externa - Estrada da Mata - Socorrão II - Santa Efigênia - Avenida Principal - Terminal São Cristóvão - São Cristóvão - Rodoviária - Santo Antônio - Vila Palmeira - Alemanha - Monte Castelo - Praça Deodoro - Rua do Outeiro - Rua das Cajazeiras
Toplu Taşıma Dairesi:
Secretaria Municipal de Trânsito e Transportes
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 18.45 km
Duraklar: 57
The length of the trip line №2: 20.3 km
Duraklar: 59
Duraklar: Ponto Final (668 / 907) → Parque Urbano Santos
Duraklar: Parque Urbano Santos → Ponto Final (668 / 907)
Yorumlar :