Hattın harita üzerinde güzergahı
Pajęczno, D.A.
→
Rogowiec, Plac Centralny
Pajęczno, D.A. → Rogowiec, Plac Centralny
Rogowiec, Plac Centralny → Pajęczno, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Pajęczno, D.A. → Rogowiec, Plac Centralny
Rogowiec, Plac Centralny → Pajęczno, D.A.
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
05:06, 13:06, 21:06
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Pajęczno - Rogowiec (przez Rząśnię)
Geçtiği sokaklar:
Pajęczno - Wręczyca - Biała - Chruścińskie - Rząśnia - Zielęcin - Chabielice - Osiny - Trząs - Zarzecze - Kuźnica Kaszewska - Nowy Janów - Rogowiec
Toplu Taşıma Dairesi:
PKS Częstochowa
Ek Bilgi:
Linia przyspieszona.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 44.19 km
Duraklar: 15
The length of the trip line №2: 43.73 km
Duraklar: 13
Duraklar: Pajęczno, D.A. → Rogowiec, Plac Centralny
Duraklar: Rogowiec, Plac Centralny → Pajęczno, D.A.
Yorumlar :