मैप पर मार्ग की प्रक्षेपवक्र
Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης
→
Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων
(ΜΕΤΑΒΑΣΗ)
(ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ)
Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης →
Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων (ΜΕΤΑΒΑΣΗ)
Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων →
Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης (ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ)
See route stops on the map
CloseService Directions
Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης → Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων (ΜΕΤΑΒΑΣΗ)
Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων → Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης (ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ)
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
17:00
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
09:10
यातायात के प्रकार और संख्या:
बस 42a
सड़कों पर गुजरता है:
Κοιμητήρια Ευόσμου από Μενεμένη: Τ.Σ. Μενεμένης - Κορδελιού - Κορδελιό - ΚΤΕΛ - Μενεμένη - Εύοσμος (Αριστοτέλους) - Καραολή - Σταυρούπολη - Ωραιοκάστρου - Θερμοπύλων - Βιτσί - Αμάραντου - Μακρυγιάννη - Εσωτερική Περιφερειακή - Νέα Πολιτεία - Προέκταση Μαιάνδρου - Κοιμητήρια Ταξιαρχών Ευόσμου (Επιστροφή γίνεται ακριβώς αντίθετα)
ट्रांजिट एजेंसी:
Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κιλκίς
मार्ग के आँकड़े:
The length of the trip line №1: 15.38 किलोमीटर
स्टॉप्स: 30
The length of the trip line №2: 14.66 किलोमीटर
स्टॉप्स: 29
स्टॉप्स: Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης → Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων
स्टॉप्स: Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων → Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης
टिप्पणियाँ :