Trajectory of the route on the map
Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης
→
Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων
(ΜΕΤΑΒΑΣΗ)
(ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ)
Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης →
Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων (ΜΕΤΑΒΑΣΗ)
Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων →
Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης (ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ)
See route stops on the map
CloseService Directions
Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης → Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων (ΜΕΤΑΒΑΣΗ)
Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων → Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης (ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ)
Operating Dates and Days
Weekdays
Year-Round
Schedule
17:00
Operating Dates and Days
Su
Year-Round
Schedule
09:10
Type & Route Name:
Bus 42a
Itinerary:
Κοιμητήρια Ευόσμου από Μενεμένη: Τ.Σ. Μενεμένης - Κορδελιού - Κορδελιό - ΚΤΕΛ - Μενεμένη - Εύοσμος (Αριστοτέλους) - Καραολή - Σταυρούπολη - Ωραιοκάστρου - Θερμοπύλων - Βιτσί - Αμάραντου - Μακρυγιάννη - Εσωτερική Περιφερειακή - Νέα Πολιτεία - Προέκταση Μαιάνδρου - Κοιμητήρια Ταξιαρχών Ευόσμου (Επιστροφή γίνεται ακριβώς αντίθετα)
Operator:
Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κιλκίς
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 15.38 km
Stops: 30
Trip distance №2: 14.66 km
Stops: 29
Direction: Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης → Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων
Direction: Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων → Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης
Comments :