Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης
→
Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων
(ΜΕΤΑΒΑΣΗ)
(ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ)
Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης →
Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων (ΜΕΤΑΒΑΣΗ)
Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων →
Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης (ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ)
See route stops on the map
CloseService Directions
Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης → Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων (ΜΕΤΑΒΑΣΗ)
Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων → Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης (ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ)
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
17:00
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
09:10
Le genre et le numéro de transport:
Autobus 42a
Passes dans les rues:
Κοιμητήρια Ευόσμου από Μενεμένη: Τ.Σ. Μενεμένης - Κορδελιού - Κορδελιό - ΚΤΕΛ - Μενεμένη - Εύοσμος (Αριστοτέλους) - Καραολή - Σταυρούπολη - Ωραιοκάστρου - Θερμοπύλων - Βιτσί - Αμάραντου - Μακρυγιάννη - Εσωτερική Περιφερειακή - Νέα Πολιτεία - Προέκταση Μαιάνδρου - Κοιμητήρια Ταξιαρχών Ευόσμου (Επιστροφή γίνεται ακριβώς αντίθετα)
Agence du transite:
Υπεραστικό ΚΤΕΛ Κιλκίς
Information additionnelle:
-
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 15.38 km
arrêts: 30
The length of the trip line №2: 14.66 km
arrêts: 29
arrêts: Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης → Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων
arrêts: Τερματικός Σταθμός Κοιμητηρίων → Tερμαρικός Σταθμός Μενεμένης
Commentaires :