मैप पर मार्ग की प्रक्षेपवक्र
Basen Górniczy
→
Basen Górniczy
Basen Górniczy → Basen Górniczy
Basen Górniczy → Rondo Ułanów Podolskich
Basen Górniczy → Struga Zajezdnia nż
See route stops on the map
CloseService Directions
Basen Górniczy → Basen Górniczy
Basen Górniczy → Rondo Ułanów Podolskich
See more trips
Basen Górniczy → Struga Zajezdnia nż
यातायात के प्रकार और संख्या:
बस 93
सड़कों पर गुजरता है:
Gdańska - most Cłowy - Przestrzenna - Gierczak - Goleniowska - Tczewska - Bryczkowskiego - Bałtycka - Żuka - Sokołowskiego - Przytorze - Przylesie - szosa Stargardzka - Struga - Gryfińska - Batalionów Chłopskich - Leszczynowa - Eskadrowa - most Cłowy - Gdańska
मार्ग के आँकड़े:
The length of the trip line №1: 32.87 किलोमीटर
स्टॉप्स: 45
The length of the trip line №2: 29.08 किलोमीटर
स्टॉप्स: 41
The length of the trip line №3: 27.59 किलोमीटर
स्टॉप्स: 38
स्टॉप्स: Basen Górniczy → Basen Górniczy
स्टॉप्स: Basen Górniczy → Rondo Ułanów Podolskich
टिप्पणियाँ :