Trajectory of the route on the map
Basen Górniczy
→
Basen Górniczy
Basen Górniczy → Basen Górniczy
Basen Górniczy → Rondo Ułanów Podolskich
Basen Górniczy → Struga Zajezdnia nż
See route stops on the map
CloseService Directions
Basen Górniczy → Basen Górniczy
Basen Górniczy → Rondo Ułanów Podolskich
See more trips
Basen Górniczy → Struga Zajezdnia nż
Itinerary:
Gdańska - most Cłowy - Przestrzenna - Gierczak - Goleniowska - Tczewska - Bryczkowskiego - Bałtycka - Żuka - Sokołowskiego - Przytorze - Przylesie - szosa Stargardzka - Struga - Gryfińska - Batalionów Chłopskich - Leszczynowa - Eskadrowa - most Cłowy - Gdańska
Service Statistics:
Trip distance №1: 32.87 km
Stops: 45
Trip distance №2: 29.08 km
Stops: 41
Trip distance №3: 27.59 km
Stops: 38
Direction: Basen Górniczy → Basen Górniczy
Direction: Basen Górniczy → Rondo Ułanów Podolskich
Comments :