路线在地图上的轨迹
Płońsk, D.A.
→
Płońsk, D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Płońsk, D.A. → Płońsk, D.A.
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:00
通过街道:
Płońsk - Stare Koziminy - Smardzewo - Sochocin - Wycinki - Poświętne - Płońsk
附加信息:
Powiatowe Przewozy Pasażerskie
路线统计:
The length of the trip line №1: 33.59 公里
站点: 28
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Płońsk, D.A. → Płońsk, D.A.
Płońsk, D.A. Płońsk, Kolejowa Płońsk, Kopernika Płońsk, Młodzieżowa 02 Płońsk, Sienkiewicza Poświętne Nowe Koziminy Stare Koziminy, skrz. Stare Koziminy Cieciórki, wieś Słoszewo, OSP Słoszewo Smardzewo Poduchowne Smardzewo, OSP Wierzbówiec Koliszewo Kolonia Sochocin Sochocin, bar Biele Wycinki Szpondowo Koziminy Stachowo Poświętne Płońsk, Sienkiewicza Płońsk, Młodzieżowa 01 Płońsk, Kopernika Płońsk, Kolejowa Płońsk, D.A. 评论 :