路线在地图上的轨迹
Uulu kalmistu
→
Pärnu bussijaam
Uulu kalmistu → Pärnu bussijaam
Pärnu bussijaam → Uulu kalmistu
See route stops on the map
CloseService Directions
Uulu kalmistu → Pärnu bussijaam
Pärnu bussijaam → Uulu kalmistu
运输的类型和数量:
公共汽车 36 (Uulu kalmistu - Pärnu)
通过街道:
Uulu kalmistu - Uulu - Reiu tee - Reiu kool - Rae - Linnapiir - Raeküla raudteejaam - Papiniidu - Mere - Liiva - Pärnu bussijaam
路线统计:
The length of the trip line №1: 16.55 公里
站点: 11
The length of the trip line №2: 16.52 公里
站点: 11
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Uulu kalmistu → Pärnu bussijaam
站点: Pärnu bussijaam → Uulu kalmistu
评论 :