Hattın harita üzerinde güzergahı
Uulu kalmistu
→
Pärnu bussijaam
Uulu kalmistu → Pärnu bussijaam
Pärnu bussijaam → Uulu kalmistu
See route stops on the map
CloseService Directions
Uulu kalmistu → Pärnu bussijaam
Pärnu bussijaam → Uulu kalmistu
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 36 (Uulu kalmistu - Pärnu)
Geçtiği sokaklar:
Uulu kalmistu - Uulu - Reiu tee - Reiu kool - Rae - Linnapiir - Raeküla raudteejaam - Papiniidu - Mere - Liiva - Pärnu bussijaam
Toplu Taşıma Dairesi:
MTG aktsiaselts
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 16.55 km
Duraklar: 11
The length of the trip line №2: 16.52 km
Duraklar: 11
Duraklar: Uulu kalmistu → Pärnu bussijaam
Duraklar: Pärnu bussijaam → Uulu kalmistu
Yorumlar :