Hattın harita üzerinde güzergahı
Avtovokzal «Belebey»
→
Oktyabr'skiy, Avtovokzal
Avtovokzal «Belebey» → Oktyabr'skiy, Avtovokzal
Oktyabr'skiy, Avtovokzal → Avtovokzal «Belebey»
See route stops on the map
CloseService Directions
Avtovokzal «Belebey» → Oktyabr'skiy, Avtovokzal
Oktyabr'skiy, Avtovokzal → Avtovokzal «Belebey»
Operating dates and week days
Mo, Tu, We, Th, Fr, Sa
Whole year
Timetable
09:35, 13:00
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
09:35, 13:00, 18:15
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 624 (Belebey - Oktyabr'skiy)
Geçtiği sokaklar:
Belebey - Il'kino - Annovka - Kal'shali - Karamaly-Gubeevo - Tukaevo - Nikolaevka - Kendek-Tamak - Nikitinka - Vozdvizhenka - Subkhankulovo - Nurkeevo - Tuymazy - GPK - Starye Tuymazy - Oktyabr'skiy
Toplu Taşıma Dairesi:
Belebeevskoe ATP filial GUP RB "Bashavtotrans"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 87.07 km
Duraklar: 20
The length of the trip line №2: 87.08 km
Duraklar: 20
Duraklar: Avtovokzal «Belebey» → Oktyabr'skiy, Avtovokzal
Duraklar: Oktyabr'skiy, Avtovokzal → Avtovokzal «Belebey»
Yorumlar :