Hattın harita üzerinde güzergahı
ulitsa Lazo
→
Ulitsa Mira
ulitsa Lazo → Ulitsa Mira
Ulitsa Mira → ulitsa Lazo
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:36 - 21:03 every 16 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Troleybüs 19a (Tiraspol' - Bendery)
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Lazo - ulitsa Kotovskogo (obratno: ulitsa Suvorova) - s. Parkany: ulitsa Tiraspol'skaya - Tiraspol': ulitsa Karla Libknekhta - ulitsa Mira - ulitsa 25 Oktyabrya - pereulok Sverdlova
Toplu Taşıma Dairesi:
MUP "Benderskoe trolleybusnoe upravlenie"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 13.77 km
Duraklar: 23
The length of the trip line №2: 13.15 km
Duraklar: 21
Duraklar: ulitsa Lazo → Ulitsa Mira
Duraklar: Ulitsa Mira → ulitsa Lazo
Yorumlar :