Hattın harita üzerinde güzergahı
Ruguy → Avtopark
Avtopark → Ruguy
See route stops on the map
CloseService Directions
Ruguy → Avtopark
Avtopark → Ruguy
Operating dates and week days
Mo, Fr, Su
Whole year
Timetable
18:30
Operating dates and week days
We
Whole year
Timetable
09:40, 18:30
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
09:40
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 149 (Tikhvin - Ruguy)
Geçtiği sokaklar:
Tikhvin (Nikolo-Besednaya ulitsa - ulitsa Karla Marksa - Krasnoarmeyskaya ulitsa - ulitsa Mashinostroiteley - Vokzal'nyy pereulok - Yuzhnaya Ob″ezdnaya doroga (zaezd: Novgorodskaya ulitsa - Privokzal'naya ploshchad') - Novgorodskaya ulitsa - Polevaya-Kuznetskaya ulitsa - Sovetskaya ulitsa - ulitsa Karla Marksa - ulitsa Pobedy - Tsentrolitovskaya ulitsa - Borovaya ulitsa) - (zaezd: Lipnaya Gorka) - Ruguy
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "Pal'mira"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 58.93 km
Duraklar: 36
The length of the trip line №2: 58.6 km
Duraklar: 36
Duraklar: Ruguy → Avtopark
Duraklar: Avtopark → Ruguy
Yorumlar :