Hattın harita üzerinde güzergahı
Zheleznodorozhnaya stantsiya "Kalishche"
→
Derevnya Begunitsy-1
Zheleznodorozhnaya stantsiya "Kalishche" → Derevnya Begunitsy-1
Derevnya Begunitsy-1 → Zheleznodorozhnaya stantsiya "Kalishche"
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
07:00, 13:30, 17:30
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
07:00, 17:30
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 670 (Sosnovyy Bor - Begunitsy)
Geçtiği sokaklar:
Sosnovyy bor (Vokzal'nyy proezd - Koporskoe shosse) - Koporki - Kopor'e - Novoselki - Lashkovitsy - Mestanovo - Begunitsy
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "ATP Bars-2"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 46.11 km
Duraklar: 25
The length of the trip line №2: 45.94 km
Duraklar: 25
Duraklar: Zheleznodorozhnaya stantsiya "Kalishche" → Derevnya Begunitsy-1
Duraklar: Derevnya Begunitsy-1 → Zheleznodorozhnaya stantsiya "Kalishche"
Yorumlar :