Hattın harita üzerinde güzergahı
Blk 645
→
Suntec Twr Two
(Ang Mo Kio St 61 → Temasek Blvd)
See route stops on the map
CloseService Directions
Blk 645 → Suntec Twr Two (Ang Mo Kio St 61 → Temasek Blvd)
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
07:55
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 549
Ücret:
EZ Link / NETS Flashpay Card: $5.00 | Cash: $7.00 S$
Geçtiği sokaklar:
Ang Mo Kio Ave 4/3, CTE, Cecil St, Marina Blvd
Toplu Taşıma Dairesi:
Commute Solutions Group Pte Ltd
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 22.65 km
Duraklar: 18
Duraklar: Blk 645 → Suntec Twr Two
Yorumlar :