Hattın harita üzerinde güzergahı
Pärnu bussijaam → Liu
Liu → Pärnu bussijaam
See route stops on the map
CloseService Directions
Pärnu bussijaam → Liu
Liu → Pärnu bussijaam
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 63-2 (Pärnu - Liu)
Geçtiği sokaklar:
Pärnu bussijaam - Tallinna mnt - Toome - Vana-Pärnu - Ringraja - Papsaare - Valgeranna tee - Kuld lõvi - Lõvi - Audru viadukti - Audru - Kaske - Rebasefarm - Audru kool - Uruste - Põldeotsa - Kihlepa tee - Kihlepa - Kihlepa tee - Ülle - Suuresilla - Kõima - Lindi kool - Lindi - Matsivälja - Audrurand - Pulliveski - Kirsimäe - Kotimäe - Ojako - Liu sadam - Liu
Toplu Taşıma Dairesi:
Mulgi Reisid AS
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 35.2 km
Duraklar: 32
The length of the trip line №2: 31.05 km
Duraklar: 30
Duraklar: Pärnu bussijaam → Liu
Duraklar: Liu → Pärnu bussijaam
Yorumlar :