Parko g. - Dariaus ir Girėno g. - Statybininkų g. - F. Vaitkaus g. - Klaipėdos g. - (pirmyn: Nemuno g. - Parko g. - Vasario 16-osios g. - Respublikos g. - Stoties g.) (atgal: Klaipėdos g. - Vilniaus g. - J. Basanavičiaus g. - Smėlynės g.) - A. Jakšto g.
Toplu Taşıma Dairesi:
UAB „Panevėžio autobusų parkas“
Ek Bilgi:
-
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 5.25 km Duraklar: 10
The length of the trip line №2: 4.77 km Duraklar: 10
The length of the trip line №3: 2.12 km Duraklar: 4
The length of the trip line №4: 4.62 km Duraklar: 11