Hattın harita üzerinde güzergahı
Velžio kelias
→
Savitiškio g.
Velžio kelias → Savitiškio g.
Centras "RYO" → Velžio kelias
See route stops on the map
CloseService Directions
Velžio kelias → Savitiškio g.
Centras "RYO" → Velžio kelias
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
09:25 - 12:56 every 25 min
18:10 - 19:50 every 25 min
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
12:32 - 17:55 every 25 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 13 (Savitiškio g.)
Ücret:
0,64 (u voditelya), 0,52 (v kioske) €
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 6.58 km
Duraklar: 13
The length of the trip line №2: 6.44 km
Duraklar: 12
Ek Bilgi:
The main route: Velžio kelias - Savitiškio g.
from Centras "RYO":
weekdays: 07:23
weekends: 21:48
Geçtiği sokaklar:
Velžio kelias - Beržų g. - Ramygalos g. - Nemuno g. - Klaipėdos g. - Savitiškio g.
Duraklar: Velžio kelias → Savitiškio g.
Duraklar: Centras "RYO" → Velžio kelias
Yorumlar :