Hattın harita üzerinde güzergahı
Haluchère - Batignolles
→
Bois St-Lys
Haluchère - Batignolles → Bois St-Lys
Bois St-Lys → Haluchère - Batignolles
See route stops on the map
CloseService Directions
Haluchère - Batignolles → Bois St-Lys
Bois St-Lys → Haluchère - Batignolles
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:54 - 02:57 every 16 min
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
05:54 - 02:57 every 25 min
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
05:54 - 02:57 every 60 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 85
Geçtiği sokaklar:
Haluchère - Batignolles - Bois St-Lys
Toplu Taşıma Dairesi:
La Société d économie mixte des transports en commun de l agglomération nantaise (SEMITAN)
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 9.28 km
Duraklar: 25
The length of the trip line №2: 9.69 km
Duraklar: 25
Duraklar: Haluchère - Batignolles → Bois St-Lys
Duraklar: Bois St-Lys → Haluchère - Batignolles
Yorumlar :