Hattın harita üzerinde güzergahı
10 (Canto Grande)
→
Colegio Fe y Alegría
10 (Canto Grande) → Colegio Fe y Alegría
Colegio Fe y Alegría → 10 (Canto Grande)
See route stops on the map
CloseService Directions
10 (Canto Grande) → Colegio Fe y Alegría
Colegio Fe y Alegría → 10 (Canto Grande)
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs TVE19A
Geçtiği sokaklar:
Hacia Comas:
Avenida San Martín de Porres - Avenida República de Polonia - Avenida Santa Rosa de Lima - Avenida Central - Avenida Mar del Sur Este - Avenida Fernando Wiesse - Avenida Pachacútec (LM-711) - Avenida Huayna Cápac (LM-711) - Avenida Miguel Grau (LM-711) - Avenida General Arenales - Avenida Inca Garcilaso de la Vega - Calle S/N - Anillo Vial Pasamayito - Avenida Arquitecto Fernando Belaúnde Terry - Avenida Revolución.
Hacia San Juan de Lurigancho:
Avenida Revolución - Avenida Arquitecto Fernando Belaúnde Terry - Anillo Vial Pasamayito - Calle S/N - Avenida Inca Garcilaso de La Vega - Avenida Miguel Grau (LM-711) - Avenida Huayna Cápac (LM-711) - Avenida Pachacútec (LM-711) - Avenida Fernando Wiesse - Avenida Mar del Sur Este - Avenida Central - Avenida Santa Rosa de Lima - Avenida República de Polonia - Avenida San Martín de Porres.
Toplu Taşıma Dairesi:
Empresa de Transportes Mandarinos Express S.A.
Ek Bilgi:
Empresa de Transportes Mandarinos Express S.A.
Ruta TVE19A (San Juan de Lurigancho - Comas)
Alias: ''El Mandarino''
Autorizado por la Municipalidad Provincial de Huarochirí (MPH) y la Gerencia de Transporte Urbano e Interurbano (GTUI).
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 19.66 km
Duraklar: 44
The length of the trip line №2: 19.49 km
Duraklar: 43
Duraklar: 10 (Canto Grande) → Colegio Fe y Alegría
Duraklar: Colegio Fe y Alegría → 10 (Canto Grande)
Yorumlar :