Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseOperating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 647 (Kärdla - Õngu)
Geçtiği sokaklar:
Kärdla bussijaam - Kärdla keskväljak - Alato - Prähla - Tubala - Kalmu - Nõmba - Tammela tr - Ristivälja - Allika - Käina kool - Käina - Sõpruse - Selja - Luguse - Aru - Kleemo t - Utu - Jausa I - Jausa II - Jausa III - Ulja - Valgu - Harju - Prassi - Tilga - Emmaste - Emmaste kool - Viiri - Pärna - Sõru - Müürivahe - Tohvri - Müürivahe - Sõru - Pärna - Viiri - Emmaste kool - Emmaste - Metsalauka - Kabuna - Külama - Sinima - Leisu - Nurste - Kaderna - Haldi - Mänspäe - Nõudepeatus - Õngu
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 71.03 km
Duraklar: 50
Duraklar: Kärdla bussijaam → Õngu
Yorumlar :