Hattın harita üzerinde güzergahı
Poliklinika
→
Kalorifernyy zavod
Poliklinika → Kalorifernyy zavod
Kalorifernyy zavod → Poliklinika
See route stops on the map
CloseService Directions
Poliklinika → Kalorifernyy zavod
Kalorifernyy zavod → Poliklinika
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:00 - 18:30 every 38 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Minibüs 19
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Fedoseeva — ulitsa Simanovskogo — ulitsa Tereshkovoy — prospekt Tekstil'shchikov — ulitsa Sovetskaya — Kineshemskoe shosse — ulitsa Festival'naya — ulitsa Industrial'naya — ulitsa Zhilaya — ulitsa Bul'varnaya — ulitsa Profsoyuznaya — ulitsa Yubileynaya — Vasil'evskoe shosse
Toplu Taşıma Dairesi:
IP Smirnova
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 18.53 km
Duraklar: 32
The length of the trip line №2: 18.53 km
Duraklar: 29
Duraklar: Poliklinika → Kalorifernyy zavod
Duraklar: Kalorifernyy zavod → Poliklinika
Yorumlar :