Hattın harita üzerinde güzergahı
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
14:25, 15:45
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Gorno-Altaysk - Onguday
Geçtiği sokaklar:
Gorno-Altaysk - Rybalka - Souzga - Manzherok - Barangol - Ust'-Sema - Kamlak - Cherga - Myyuta - Topuchaya - Tuekta - Onguday
Toplu Taşıma Dairesi:
IP Kosinov A.
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 200.16 km
Duraklar: 12
Duraklar: Gorno-Altaysk → Onguday
Yorumlar :