मैप पर मार्ग की प्रक्षेपवक्र
Lazdijų autobusų stotis
→
Druskininkų autobusų stotis
(per Varnėnus)
Lazdijų autobusų stotis → Druskininkų autobusų stotis
Lazdijų autobusų stotis →
Druskininkų autobusų stotis (per Varnėnus)
Druskininkų autobusų stotis → Lazdijų autobusų stotis
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:45
यातायात के प्रकार और संख्या:
बस 661 (Lazdijai - Druskininkai)
सड़कों पर गुजरता है:
Lazdijų AS - Vilniaus g. - Dariaus ir Girėno g. - krašto kelias 134 - Vytauto g. - krašto kelias 134 - (dalis reisų pirmyn: rajoninis kelias 2526 - Varnėnai - rajoninis kelias 2526 - krašto kelias 134) - Merkinės g. - Dzūkų g. - Leipalingis - Dzūkų g. - Merkinės g. - krašto kelias 180 - Veisiejų g. - Gardino g. - Druskininkų AS
ट्रांजिट एजेंसी:
UAB „Lazdijų autobusų parkas“
मार्ग के आँकड़े:
The length of the trip line №1: 49.38 किलोमीटर
स्टॉप्स: 21
The length of the trip line №2: 55.97 किलोमीटर
स्टॉप्स: 22
The length of the trip line №3: 49.23 किलोमीटर
स्टॉप्स: 21
स्टॉप्स: Lazdijų autobusų stotis → Druskininkų autobusų stotis
स्टॉप्स: Lazdijų autobusų stotis → Druskininkų autobusų stotis
टिप्पणियाँ :