路线在地图上的轨迹
Lazdijų autobusų stotis
→
Druskininkų autobusų stotis
(per Varnėnus)
Lazdijų autobusų stotis → Druskininkų autobusų stotis
Lazdijų autobusų stotis →
Druskininkų autobusų stotis (per Varnėnus)
Druskininkų autobusų stotis → Lazdijų autobusų stotis
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:45
运输的类型和数量:
公共汽车 661 (Lazdijai - Druskininkai)
通过街道:
Lazdijų AS - Vilniaus g. - Dariaus ir Girėno g. - krašto kelias 134 - Vytauto g. - krašto kelias 134 - (dalis reisų pirmyn: rajoninis kelias 2526 - Varnėnai - rajoninis kelias 2526 - krašto kelias 134) - Merkinės g. - Dzūkų g. - Leipalingis - Dzūkų g. - Merkinės g. - krašto kelias 180 - Veisiejų g. - Gardino g. - Druskininkų AS
交通运输机构:
UAB „Lazdijų autobusų parkas“
路线统计:
The length of the trip line №1: 49.27 公里
站点: 21
The length of the trip line №2: 55.87 公里
站点: 22
The length of the trip line №3: 49.23 公里
站点: 21
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Lazdijų autobusų stotis → Druskininkų autobusų stotis
站点: Lazdijų autobusų stotis → Druskininkų autobusų stotis
评论 :