Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Podolszyce 02
→
Winiary, szpital
Podolszyce 02 → Winiary, szpital
Winiary, ,szpital → Podolszyce 01
See route stops on the map
CloseService Directions
Podolszyce 02 → Winiary, szpital
Winiary, ,szpital → Podolszyce 01
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
04:52 - 22:29 every 30 min
Le genre et le numéro de transport:
Autobus 19
Passes dans les rues:
Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Mościckiego - Miodowa (w drodze powrotnej Miodowa - Gałczyńskiego - Dobrzyńska) - Tysiąclecia - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Wyszogrodzka (w drodze powrotnej Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Bielska) - Armii Krajowej - Podolszyce
Agence du transite:
KM Płock
Information additionnelle:
-
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 12.17 km
arrêts: 25
The length of the trip line №2: 12.35 km
arrêts: 27
arrêts: Podolszyce 02 → Winiary, szpital
arrêts: Winiary, ,szpital → Podolszyce 01
Commentaires :