Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Podolszyce 01
→
Winiary, szpital
Podolszyce 01 → Winiary, szpital
Winiary, ,szpital → Podolszyce, pętla
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
04:45 - 23:09 every 30 min
Le genre et le numéro de transport:
Autobus 22
Passes dans les rues:
Winiary, szpital - Medyczna - Dobrzyńska - Gałczyńskiego - Batalionów Chłopskich - NSZ (d. Gwardii Ludowej) - Bielska - Kwiatka - Kolegialna - Wyszogrodzka (w drodze powrotnej Wyszogrodzka - Sienkiewicza - Bielska) - Jana Pawła II - Podolszyce
Agence du transite:
KM Płock
Information additionnelle:
-
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 12.68 km
arrêts: 26
The length of the trip line №2: 12.71 km
arrêts: 28
arrêts: Podolszyce 01 → Winiary, szpital
arrêts: Winiary, ,szpital → Podolszyce, pętla
Commentaires :