Trajectory of the route on the map
Stany
→
Dworzec Autobusowy
Stany → Dworzec Autobusowy
Dworzec Autobusowy → Stany
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating Dates and Days
Weekdays
From 13.01 To 22.03
Schedule
06:35
Operating Dates and Days
Weekdays
From 01.04 To 31.05
Schedule
06:35
Operating Dates and Days
Weekdays
From 01.09 To 27.10
Schedule
06:35
Operating Dates and Days
Weekdays
From 05.11 To 30.12
Schedule
06:35
Type & Route Name:
Bus Stany - Częstochowa (przez Wydrę)
Itinerary:
Stany - Górki - Sachalin - Przystajń - Panki - Praszczyki - Kawki - Truskolasy - Golce - Klepaczka - Wręczyca Wielka - Kalej - Wydra - Nowa Gorzelnia - Częstochowa
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 39.17 km
Stops: 30
Trip distance №2: 39.09 km
Stops: 29
Direction: Stany → Dworzec Autobusowy
Stany Górki, przedszkole Górki I Sachalin Przystajń, Rynek Przystajń, Częstochowska Panki, OSP Praszczyki Kawki Truskolasy, Rynek Truskolasy, Częstochowska / cmentarz Golce I Golce II Golce III Wręczyca Wielka, 3 Maja / las Wręczyca Wielka, 3 Maja / centrum Wręczyca Wielka Kolonia Kalej, Wręczycka / Torowa Kalej, Wręczycka / Kopalniana Wydra Nowa Gorzelnia, nr 75 Nowa Gorzelnia, nr 23 BIAŁOSTOCKA ŁĘCZYCKA WRĘCZYCKA RYNEK WIELUŃSKI KOMENDA MIEJSKA POLICJI DĄBROWSKIEGO - SĄDY KOŚCIUSZKI Dworzec Autobusowy Direction: Dworzec Autobusowy → Stany
Dworzec Autobusowy DĄBROWSKIEGO - SĄDY KOMENDA MIEJSKA POLICJI RYNEK WIELUŃSKI WRĘCZYCKA ŁĘCZYCKA BIAŁOSTOCKA Nowa Gorzelnia, nr 23 Nowa Gorzelnia, nr 75 Wydra Kalej, Wręczycka / Kopalniana Kalej, Wręczycka / Torowa Wręczyca Wielka Kolonia Wręczyca Wielka, 3 Maja / Centrum Wręczyca Wielka, 3 Maja / las Golce III Golce II Golce I Truskolasy, Częstochowska / cmentarz Truskolasy, Rynek Kawki Praszczyki Panki, OSP Przystajń, Częstochowska Przystajń, Rynek Sachalin Górki I Górki, przedszkole Stany Comments :