Trajectory of the route on the map
Przystajń, Rynek
→
Kłobuck, Rynek
Przystajń, Rynek → Kłobuck, Rynek
Kłobuck, Rynek → Przystajń, Rynek
See route stops on the map
CloseService Directions
Przystajń, Rynek → Kłobuck, Rynek
Kłobuck, Rynek → Przystajń, Rynek
Operating Dates and Days
Everyday
Year-Round
Schedule
07:27, 09:29, 13:28
Type & Route Name:
Bus Przystajń - Kłobuck
Itinerary:
Przystajń - Panki - Praszczyki - Kawki - Truskolasy - Golce - Klepaczka - Wręczyca Wielka - Wręczyca Mała - Grodzisko - Kłobuck
Additional Information:
-
Service Statistics:
Trip distance №1: 24.83 km
Stops: 18
Trip distance №2: 24.83 km
Stops: 18
Direction: Przystajń, Rynek → Kłobuck, Rynek
Przystajń, Rynek Przystajń, Częstochowska Panki, OSP Praszczyki Kawki Truskolasy, Rynek Truskolasy, Częstochowska / cmentarz Golce I Golce II Golce III Wręczyca Wielka, 3 Maja / las Wręczyca Wielka, 3 Maja / centrum Wręczyca Wielka, Mickiewicza Wręczyca Mała, Zamkowa Grodzisko, Kłobucka Kłobuck, Staszica Kłobuck, 3 Maja Kłobuck, Rynek Direction: Kłobuck, Rynek → Przystajń, Rynek
Kłobuck, Rynek Kłobuck, 3 Maja Kłobuck, Staszica Grodzisko, Kłobucka Wręczyca Mała, Zamkowa Wręczyca Wielka, Mickiewicza Wręczyca Wielka, 3 Maja / Centrum Wręczyca Wielka, 3 Maja / las Golce III Golce II Golce I Truskolasy, Częstochowska / cmentarz Truskolasy, Rynek Kawki Praszczyki Panki, OSP Przystajń, Częstochowska Przystajń, Rynek Comments :