مسار الطريق على الخريطة
Dworzec autobusowy
→
Mszczonów PKO
Dworzec autobusowy → Mszczonów PKO
Mszczonów PKO → Dworzec autobusowy
See route stops on the map
CloseService Directions
Dworzec autobusowy → Mszczonów PKO
Mszczonów PKO → Dworzec autobusowy
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
07:50 - 15:39 every 30 min
يمر على الشوارع:
Żyrardów - Chroboty - Mszczonów
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 14.95 كم
مناطق التوقف: 13
The length of the trip line №2: 15.11 كم
مناطق التوقف: 13
مناطق التوقف: Dworzec autobusowy → Mszczonów PKO
مناطق التوقف: Mszczonów PKO → Dworzec autobusowy
تعليقات: :