مسار الطريق على الخريطة
See route stops on the map
CloseOperating dates and week days
Weekdays
From 01.09 To 30.06
Timetable
14:50
نوع وعدد النقل:
حافلة Bytów - Katarzynki
يمر على الشوارع:
Bytów - Niezabyszewo - Sierzno - Płotowo - Rekowo - Wojsk - Ostrowite - Smołdziny - Lipnica - Osusznica - Rucowe Lasy - Rosocha - Upiłka - Borowy Młyn - Upiłka - Katarzynki
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 54.65 كم
مناطق التوقف: 31
مناطق التوقف: Bytów D.A. → Katarzynki
Bytów D.A. Bytów, Młyńska Bytów, D.A. Niezabyszewo I Niezabyszewo, cegielnia Niezabyszewo Sierżno, wieś Sierżno, skrz. Płotowo, skrz. Płotowo, stawy leśne Płotowo Płotówko Płotowo, stawy leśne Płotowo, skrz. Rekowo II Rekowo Wojsk II Wojsk Ostrowite, skrz. Smołdzino, skrz. Lipnica Lipnica, osiedle Osusznica, skrz. Osusznica I Osusznica Rucowe Lasy Rosocha Upiłka I Borowy Młyn Upiłka I Katarzynki تعليقات: :