Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
See route stops on the map
CloseOperating dates and week days
Weekdays
From 01.09 To 30.06
Timetable
14:50
Le genre et le numéro de transport:
Autobus Bytów - Katarzynki
Passes dans les rues:
Bytów - Niezabyszewo - Sierzno - Płotowo - Rekowo - Wojsk - Ostrowite - Smołdziny - Lipnica - Osusznica - Rucowe Lasy - Rosocha - Upiłka - Borowy Młyn - Upiłka - Katarzynki
Agence du transite:
PKS Bytów
Information additionnelle:
-
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 54.65 km
arrêts: 31
arrêts: Bytów D.A. → Katarzynki
Bytów D.A. Bytów, Młyńska Bytów, D.A. Niezabyszewo I Niezabyszewo, cegielnia Niezabyszewo Sierżno, wieś Sierżno, skrz. Płotowo, skrz. Płotowo, stawy leśne Płotowo Płotówko Płotowo, stawy leśne Płotowo, skrz. Rekowo II Rekowo Wojsk II Wojsk Ostrowite, skrz. Smołdzino, skrz. Lipnica Lipnica, osiedle Osusznica, skrz. Osusznica I Osusznica Rucowe Lasy Rosocha Upiłka I Borowy Młyn Upiłka I Katarzynki Commentaires :