مسار الطريق على الخريطة
Osiedle Podwawelskie
→
Tyniec Kamieniołom
Osiedle Podwawelskie → Tyniec Kamieniołom
Tyniec Kamieniołom → Osiedle Podwawelskie
See route stops on the map
CloseService Directions
Osiedle Podwawelskie → Tyniec Kamieniołom
Tyniec Kamieniołom → Osiedle Podwawelskie
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
05:10 - 23:00 every 35 min
يمر على الشوارع:
Osiedle Podwawelskie - Monte Cassino - Szwedzka - Bałuckiego - Rynek Dębnicki - Tyniecka - Szwedzka - Praska - Tyniecka - Bolesława Śmiałego - Bogucianka
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 12.33 كم
مناطق التوقف: 21
The length of the trip line №2: 12.63 كم
مناطق التوقف: 22
مناطق التوقف: Osiedle Podwawelskie → Tyniec Kamieniołom
مناطق التوقف: Tyniec Kamieniołom → Osiedle Podwawelskie
تعليقات: :