مسار الطريق على الخريطة
Parzymiechy, Częstochowska
→
Dworzec Autobusowy
See route stops on the map
CloseService Directions
Parzymiechy, Częstochowska → Dworzec Autobusowy
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
08:35
نوع وعدد النقل:
حافلة Parzymiechy - Częstochowa (przez Natolin)
يمر على الشوارع:
Parzymiechy - Zimnowoda - Brzózki - Natolin - Zbrojewsko - Zajączki Pierwsze - Zajączki Drugie - Krzepice - Iwanowice Duże - Opatów - Wilkowiecko - Brzezinki - Waleńczów - Kłobuck - Libidza - Gruszewnia - Lgota - Częstochowa
وكالة العبور:
PKS Częstochowa
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 59.8 كم
مناطق التوقف: 48
مناطق التوقف: Parzymiechy, Częstochowska → Dworzec Autobusowy
Parzymiechy, Częstochowska Parzymiechy, Krzepicka Zimnowoda, skrz. Zimnowoda, OSP Brzózki Natolin Zbrojewsko, skrz. Zbrojewsko, centrum Zajączki I, koniec miejscowości Zajączki I, skrz. / Zimnowoda Zajączki I, kościół Zajączki II, Nowa Wieś Krzepice, Kuźnicka Krzepice, Nowokrzepice Krzepice, Częstochowska Krzepice, Dąbrowskiego / Liceum Krzepice, Dąbrowskiego / Rolnicza Iwanowice Duże V Iwanowice Duże III Iwanowice Duże II Opatów X Opatów XII Wilkowiecko II Wilkowiecko IV Brzezinki I Walenczów IV Walenczów II Kłobuck, Górnicza Kłobuck, Wieluńska Kłobuck, Długosza Kłobuck, Zamkowa Kłobuck, Rynek Kłobuck, 3 Maja Kłobuck, Częstochowska Kłobuck, cmentarz Libidza Gruszewnia I Gruszewnia Lgota Częstochowa, Goździków Częstochowa, Grabówka ODRODZENIA WRĘCZYCKA RYNEK WIELUŃSKI KOMENDA MIEJSKA POLICJI DĄBROWSKIEGO - SĄDY KOŚCIUSZKI Dworzec Autobusowy تعليقات: :