路线在地图上的轨迹
Parzymiechy, Częstochowska
→
Dworzec Autobusowy
See route stops on the map
CloseService Directions
Parzymiechy, Częstochowska → Dworzec Autobusowy
Operating dates and week days
六
Whole year
Timetable
08:35
运输的类型和数量:
公共汽车 Parzymiechy - Częstochowa (przez Natolin)
通过街道:
Parzymiechy - Zimnowoda - Brzózki - Natolin - Zbrojewsko - Zajączki Pierwsze - Zajączki Drugie - Krzepice - Iwanowice Duże - Opatów - Wilkowiecko - Brzezinki - Waleńczów - Kłobuck - Libidza - Gruszewnia - Lgota - Częstochowa
路线统计:
The length of the trip line №1: 59.8 公里
站点: 48
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Parzymiechy, Częstochowska → Dworzec Autobusowy
Parzymiechy, Częstochowska Parzymiechy, Krzepicka Zimnowoda, skrz. Zimnowoda, OSP Brzózki Natolin Zbrojewsko, skrz. Zbrojewsko, centrum Zajączki I, koniec miejscowości Zajączki I, skrz. / Zimnowoda Zajączki I, kościół Zajączki II, Nowa Wieś Krzepice, Kuźnicka Krzepice, Nowokrzepice Krzepice, Częstochowska Krzepice, Dąbrowskiego / Liceum Krzepice, Dąbrowskiego / Rolnicza Iwanowice Duże V Iwanowice Duże III Iwanowice Duże II Opatów X Opatów XII Wilkowiecko II Wilkowiecko IV Brzezinki I Walenczów IV Walenczów II Kłobuck, Górnicza Kłobuck, Wieluńska Kłobuck, Długosza Kłobuck, Zamkowa Kłobuck, Rynek Kłobuck, 3 Maja Kłobuck, Częstochowska Kłobuck, cmentarz Libidza Gruszewnia I Gruszewnia Lgota Częstochowa, Goździków Częstochowa, Grabówka ODRODZENIA WRĘCZYCKA RYNEK WIELUŃSKI KOMENDA MIEJSKA POLICJI DĄBROWSKIEGO - SĄDY KOŚCIUSZKI Dworzec Autobusowy 评论 :