مسار الطريق على الخريطة
Hlavná stanica (F)
→
Na pántoch
Hlavná stanica (F) → Na pántoch
Na pántoch → Hlavná stanica
See route stops on the map
CloseService Directions
Hlavná stanica (F) → Na pántoch
Na pántoch → Hlavná stanica
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
23:30, 00:00, 00:30, 01:30, 02:30, 03:30
يمر على الشوارع:
Námestie Franza Liszta - Štefánikova - Hodžovo námestie - Námestie 1. mája - Námestie Slobody - Radlinského (obratno: Mýtna) - Račianska - Žitná - Púchovská - Rybničná - Na Pántoch
وكالة العبور:
Dopravný podnik Bratislava, a. s.
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 13.31 كم
مناطق التوقف: 25
The length of the trip line №2: 13.06 كم
مناطق التوقف: 26
مناطق التوقف: Hlavná stanica (F) → Na pántoch
مناطق التوقف: Na pántoch → Hlavná stanica
تعليقات: :