مسار الطريق على الخريطة
Hodžovo námestie
→
Modra, Štúrova
Hodžovo námestie → Modra, Štúrova
Pezinok, Radničné námestie → Kollárovo námestie
See route stops on the map
CloseService Directions
Hodžovo námestie → Modra, Štúrova
Pezinok, Radničné námestie → Kollárovo námestie
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
00:40
نوع وعدد النقل:
حافلة 599 (Bratislava - Modra)
يمر على الشوارع:
Bratislava (Hodžovo námestie - Kollárovo námestie - Mickiewiczova - Ul. 29. augusta - Mlynské nivy - Prievozská - Bajkalská - Jarošova - Račianska - Žitná - Púchovská) - Svätý Jur - Pezinok - Vinosady - Modra
وكالة العبور:
Arriva Mobility Solutions
إحصاءات الطريق:
The length of the trip line №1: 33.99 كم
مناطق التوقف: 31
The length of the trip line №2: 23.72 كم
مناطق التوقف: 22
مناطق التوقف: Hodžovo námestie → Modra, Štúrova
Hodžovo námestie Autobusová stanica Prievozská Bajkalská Mladá garda Stn. Vinohrady Pekná cesta Trávna Púchovská Vajnorský potok Svätý Jur, Šúr Svätý Jur, Logistické centrum Svätý Jur, Krajinská Svätý Jur, Trenčanka Pezinok, Grinava Pezinok, Myslenická Pezinok, Kaufland Pezinok, Sídlisko Juh Pezinok, Fándlyho Pezinok, Jesenského Pezinok, Radničné námestie Pezinok, Trhovisko Pezinok, ZŠ Kupeckého Pezinok, Suvorovova Pezinok, Sídlisko Sever Pezinok, Amfiteáter Pezinok, Gen. Pekníka Pezinok, Sídlisko Muškát Modra, Štefánikova Modra, Dukelská Modra, Štúrova مناطق التوقف: Pezinok, Radničné námestie → Kollárovo námestie
Pezinok, Radničné námestie Pezinok, Jesenského Pezinok, Fándlyho Pezinok, Sídlisko Juh Pezinok, Kaufland Pezinok, Myslenická Pezinok, Grinava Svätý Jur, Trenčanka Svätý Jur, Krajinská Svätý Jur, Logistické centrum Svätý Jur, Šúr Vajnorský potok Púchovská Trávna Pekná cesta Stn. Vinohrady Mladá garda Nová doba Bajkalská Prievozská Autobusová stanica Kollárovo námestie تعليقات: :