Hattın harita üzerinde güzergahı
Avtobusnyy park → KPP-8
KPP-8 → Molodezhnaya ulitsa
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
07:30
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 16
Geçtiği sokaklar:
Molodezhnaya ulitsa - prospekt Geroev - ulitsa Kosmonavtov - Solnechnaya ulitsa - ulitsa 50-letiya Oktyabrya - Komsomol'skaya ulitsa - Leningradskaya ulitsa - Koporskoe shosse
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "LAES-Avto"
Ek Bilgi:
sluzhebnyy, tol'ko dlya sotrudnikov LAES
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 13.39 km
Duraklar: 21
The length of the trip line №2: 12.93 km
Duraklar: 21
Duraklar: Avtobusnyy park → KPP-8
Duraklar: KPP-8 → Molodezhnaya ulitsa
Yorumlar :