Hattın harita üzerinde güzergahı
Avtobusnyy park → KPP-8
Parkovaya ulitsa, 16 → KPP-8
KPP-8 → Molodezhnaya ulitsa
See route stops on the map
CloseService Directions
Avtobusnyy park → KPP-8
Parkovaya ulitsa, 16 → KPP-8
See more trips
KPP-8 → Molodezhnaya ulitsa
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:30, 06:40
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 19
Geçtiği sokaklar:
Molodezhnaya ulitsa - prospekt Geroev - ulitsa Kosmonavtov - Parkovaya ulitsa - Leningradskaya ulitsa - Koporskoe shosse
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "LAES-Avto"
Ek Bilgi:
sluzhebnyy, tol'ko dlya sotrudnikov LAES
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 14.57 km
Duraklar: 3
The length of the trip line №2: 12.49 km
Duraklar: 2
The length of the trip line №3: 14.51 km
Duraklar: 3
Duraklar: Avtobusnyy park → KPP-8
Duraklar: Parkovaya ulitsa, 16 → KPP-8
Yorumlar :