路线在地图上的轨迹
Niżankowice, Centrum
→
Rogowiec, Plac Centralny
Niżankowice, Centrum → Rogowiec, Plac Centralny
Rogowiec, Plac Centralny → Niżankowice, Centrum
See route stops on the map
CloseService Directions
Niżankowice, Centrum → Rogowiec, Plac Centralny
Rogowiec, Plac Centralny → Niżankowice, Centrum
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
04:40
运输的类型和数量:
公共汽车 Niżankowice - Rogowiec
通过街道:
Niżankowice - Szczyty - Działoszyn - Trębaczew - Dylów Rządowy - Pajęczno - Wręczyca - Biała - Chruścińskie - Rząśnia - Zielęcin - Chabielice - Tatar - Osiny - Trząs - Zarzecze - Kuźnica Kaszewska - Nowy Janów - Rogowiec
路线统计:
The length of the trip line №1: 63.26 公里
站点: 29
The length of the trip line №2: 62.59 公里
站点: 27
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Niżankowice, Centrum → Rogowiec, Plac Centralny
Niżankowice, Centrum Niżankowice, skrz. Szczyty, centrum Szczyty, OSP Działoszyn, Plac Wolności Działoszyn, Piłsudskiego / osiedle Działoszyn, Piłsudskiego / CPN Trębaczew, PKP Trębaczew, kościół Trębaczew, park Dylów Rządowy Pajęczno, Wieluńska Pajęczno, D.A. Pajęczno, 1 Maja Wręczyca Biała, PKP Biała, zlewnia mleka Biała, Działy Chruścińskie Rząśnia Zielęcin Chabielice, sztania Tatar Osiny, skrz. Trząs, nr 23 Zarzecze Kuźnica Kraszewska Nowy Janów Rogowiec, Plac Centralny 站点: Rogowiec, Plac Centralny → Niżankowice, Centrum
Rogowiec, Plac Centralny Kuźnica Kraszewska Zarzecze Trząs, nr 23 Tatar Chabielice, sztania Zielęcin Rząśnia Chruścińskie Biała, Działy Biała, zlewnia mleka Biała, PKP Wręczyca Pajęczno, 1 Maja Pajęczno, D.A. Pajęczno, Wieluńska Dylów Rządowy Trębaczew, park Trębaczew, kościół Trębaczew, PKP Działoszyn, Piłsudskiego / CPN Działoszyn, Piłsudskiego / osiedle Działoszyn, Plac Wolności Szczyty, OSP Szczyty, Centrum Niżankowice, skrz. Niżankowice, Centrum 评论 :