路线在地图上的轨迹
Smugowa / PKS Dworzec Północny
→
Lublin, Dworzec PKS
Smugowa / PKS Dworzec Północny → Lublin, Dworzec PKS
Lublin, Dworzec PKS → Smugowa / PKS Dworzec Północny
See route stops on the map
CloseService Directions
Smugowa / PKS Dworzec Północny → Lublin, Dworzec PKS
Lublin, Dworzec PKS → Smugowa / PKS Dworzec Północny
Operating dates and week days
一, 五, 六, 日
Whole year
Timetable
08:20
运输的类型和数量:
公共汽车 Łódź - Lublin (przez Inowłódz)
通过街道:
Łódź - Kurowice - Rokiciny-Kolonia - Ujazd - Tomaszów Mazowiecki - Spała - Inowłódz - Poświętne - Odrzywół - Klwów - Potworów - Przytyk - Radom - Zwoleń - Puławy - Kurów - Lublin
路线统计:
The length of the trip line №1: 259.4 公里
站点: 18
The length of the trip line №2: 260.94 公里
站点: 19
编辑这条路线发现错误?请帮助我们纠正(仅需占用您不到两分钟的时间)。 站点: Smugowa / PKS Dworzec Północny → Lublin, Dworzec PKS
Smugowa / PKS Dworzec Północny Rokicińska - Maszynowa (0965) Kurowice Rokiciny - Kolonia Ujazd, Plac Wolności Tomaszów Mazowiecki, D.A. Spała, Al. Mościckiego Inowłódz, Pl. Kazimierza Wielkiego Poświętne Odrzywół, Pl. Kilińskiego Klwów Potworów Przytyk, Rynek Radom, D.A. Zwoleń, D.A. Puławy, D.A. Kurów, Kilińskiego Lublin, Dworzec PKS 站点: Lublin, Dworzec PKS → Smugowa / PKS Dworzec Północny
Lublin, Dworzec PKS Kurów, Kilińskiego Puławy, D.A. Zwoleń, D.A. Radom, D.A. Przytyk, Rynek Potworów Klwów Odrzywół, Pl. Kilińskiego Poświętne Inowłódz, Pl. Kazimierza Wielkiego Spała, Al. Mościckiego Tomaszów Mazowiecki, Dworcowa PKP Ujazd, Plac Wolności Rokiciny - Kolonia Kurowice, Pabianicka Rokicińska - Maszynowa (0979) Piłsudskiego - Śmigłego-Rydza (0757) Smugowa / PKS Dworzec Północny 评论 :