Траектория движения маршрута на карте
Rynek → Czarny Las
Czarny Las → Rynek
Посмотрите остановки маршрута на карте
ЗакрытьРейсы
Rynek → Czarny Las
Czarny Las → Rynek
Даты и дни работы
ежедневно
Круглый год
Расписание
06:15 - 21:30 каждые 105 мин
Вид и номер маршрута:
Автобус L30
Маршрут следования:
RYNEK (GÓRA KALWARIA) – Dominikańska – Wojska Polskiego – Czerska – Czersk: Warszawska – pl. Tysiąclecia – Warecka – Książąt Mazowieckich – Pułaskiego – Coniew: droga krajowa nr 79 – droga lokalna w kierunku na Linin – Linin: droga lokalna – Wincentów: droga lokalna – droga lokalna w kierunku Czaplina – Czaplin: droga lokalna w kierunku na Czaplinek – Czaplinek: Wspólna – Słoneczna – Sadowa – Sobików: droga wojewódzka nr 683 – Julianowska - droga wojewódzka nr 683 – droga lokalna – Julianowska – (powrót: Julianowska - droga wojewódzka nr 683 – Sadowa) – Obręb: Dębowa – Julianów: Julianowska – Czachówek: Główna – Bronisławów: Graniczna – droga wzdłuż torów kolejowych – przejazd pod torami kolejowymi – Czarnów Las: droga wzdłuż torów – CZARNY LAS
Дополнительная информация:
linia strefowa uzupełniająca
Техническая информация:
Длина траектории рейса №1: 20.89 км
Остановок: 19
Длина траектории рейса №2: 21.08 км
Остановок: 20
Последний раз редактировали:
Остановочные пункты: Rynek → Czarny Las
Остановочные пункты: Czarny Las → Rynek
Комментарии :