Trajectoire de l'itinéraire sur la carte
Rynek → Czarny Las
Czarny Las → Rynek
See route stops on the map
CloseService Directions
Rynek → Czarny Las
Czarny Las → Rynek
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:15 - 21:30 every 105 min
Le genre et le numéro de transport:
Autobus L30
Passes dans les rues:
RYNEK (GÓRA KALWARIA) – Dominikańska – Wojska Polskiego – Czerska – Czersk: Warszawska – pl. Tysiąclecia – Warecka – Książąt Mazowieckich – Pułaskiego – Coniew: droga krajowa nr 79 – droga lokalna w kierunku na Linin – Linin: droga lokalna – Wincentów: droga lokalna – droga lokalna w kierunku Czaplina – Czaplin: droga lokalna w kierunku na Czaplinek – Czaplinek: Wspólna – Słoneczna – Sadowa – Sobików: droga wojewódzka nr 683 – Julianowska - droga wojewódzka nr 683 – droga lokalna – Julianowska – (powrót: Julianowska - droga wojewódzka nr 683 – Sadowa) – Obręb: Dębowa – Julianów: Julianowska – Czachówek: Główna – Bronisławów: Graniczna – droga wzdłuż torów kolejowych – przejazd pod torami kolejowymi – Czarnów Las: droga wzdłuż torów – CZARNY LAS
Information additionnelle:
linia strefowa uzupełniająca
Statistiques de l'itinéraire:
The length of the trip line №1: 20.89 km
arrêts: 19
The length of the trip line №2: 21.08 km
arrêts: 20
arrêts: Rynek → Czarny Las
arrêts: Czarny Las → Rynek
Commentaires :