Hattın harita üzerinde güzergahı
Turobin
→
Hrubieszowska D.A.
Turobin → Hrubieszowska D.A.
Hrubieszowska D.A. → Turobin
See route stops on the map
CloseService Directions
Turobin → Hrubieszowska D.A.
Hrubieszowska D.A. → Turobin
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:25
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Turobin - Zamość
Geçtiği sokaklar:
Turobin - Czernięcin Główny - Czernięcin Poduchowny - Nowa Wieś - Gruszka Zaporska - Sułowiec - Tworyczów - Sułów - Deszkowice Pierwsze - Rozłopy - Szczebrzeszyn - Bodaczów - Wielącza - Zawada - Płoskie - Zamość
Toplu Taşıma Dairesi:
PKS Biłgoraj
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 51.47 km
Duraklar: 30
The length of the trip line №2: 51.3 km
Duraklar: 30
Duraklar: Turobin → Hrubieszowska D.A.
Turobin Czernięcin Główny Kolonia Czernięcin Główny, szkoła Czernięcin Poduchowny, cmentarz Nowa Wieś, skrz. Gruszka Zaporska Sułowiec Tworyczów Sułów Dzeszkowice I Deszkowice II Rozłopy Szczebrzeszyn, Lubelska Szczebrzeszyn D.A. Szczebrzeszyn, Zamojska Klemensów Bodaczów II Bodaczów I Wielącza II Wielącza I Zawada II Zawada I Płoskie II Płoskie I Zamość, Szczebrzeska Zamość, Królowej Jadwigi nr. 60 Zamość, Peowiaków nr 95 Szpital Zamość, Peowiaków / Starówka Zamość, Partyzantów 86 Hrubieszowska D.A. Duraklar: Hrubieszowska D.A. → Turobin
Hrubieszowska D.A. Zamość, Partyzantów 85 Zamość, Peowiaków / Starówka Zamość, Peowiaków nr 95 Szpital Zamość, Akademicka nr. 38 Zamość, Szczebrzeska Płoskie I Płoskie II Zawada I Zawada II Wielącza I Wielącza II Bodaczów I Bodaczów II Klemensów Szczebrzeszyn, Zamojska Szczebrzeszyn D.A. Szczebrzeszyn, Lubelska Rozłopy Deszkowice II Dzeszkowice I Sułów Tworyczów Sułowiec Gruszka Zaporska Nowa Wieś, skrz. Czernięcin Poduchowny, cmentarz Czernięcin Główny, szkoła Czernięcin Główny Kolonia Turobin Yorumlar :