Hattın harita üzerinde güzergahı
Hrubieszowska D.A.
→
Radecznica II
Hrubieszowska D.A. → Radecznica II
Radecznica II → Hrubieszowska D.A.
See route stops on the map
CloseService Directions
Hrubieszowska D.A. → Radecznica II
Radecznica II → Hrubieszowska D.A.
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
08:05, 11:44
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs Zamość - Radecznica
Geçtiği sokaklar:
Zamość - Płoskie - Zawada - Kąty Pierwsze - Niedzieliska - Brody Duże - Szczebrzeszyn - Rozłopy - Deszkowice Pierwsze - Sułów - Tworyczów - Sułowiec - Zakłodzie - Gaj Gruszczański - Radecznica
Toplu Taşıma Dairesi:
PKS Biłgoraj
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 46.46 km
Duraklar: 28
The length of the trip line №2: 48.12 km
Duraklar: 29
Duraklar: Hrubieszowska D.A. → Radecznica II
Duraklar: Radecznica II → Hrubieszowska D.A.
Yorumlar :