Hattın harita üzerinde güzergahı
Ulitsa Ivana Kul'bertinova (konechnaya)
→
Koloniya №1
Ulitsa Ivana Kul'bertinova (konechnaya) → Koloniya №1
Koloniya №1 → Ulitsa Ivana Kul'bertinova (konechnaya)
See route stops on the map
CloseService Directions
Ulitsa Ivana Kul'bertinova (konechnaya) → Koloniya №1
Koloniya №1 → Ulitsa Ivana Kul'bertinova (konechnaya)
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:45 - 08:57 every 12 min
08:57 - 16:45 every 13 min
16:45 - 19:45 every 12 min
20:00 - 20:30 every 30 min
Operating dates and week days
Sa
Whole year
Timetable
06:45 - 07:45 every 10 min
07:45 - 20:00 every 15 min
20:00 - 20:30 every 30 min
Operating dates and week days
Su
Whole year
Timetable
07:15 - 20:00 every 15 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 16
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Voinskaya - ulitsa Avtodorozhnaya - ulitsa Krasil'nikova - Sergelyakhskoe shosse - ulitsa Keshi Alekseeva - ulitsa Chaykovskogo - ulitsa Kalandarishvili - ulitsa Lermontova - ulitsa Turgeneva - ulitsa Kirova - prospekt Lenina - ulitsa Dzerzhinskogo - ulitsa Kal'vitsa - ulitsa Bestuzheva-Marlinskogo - ulitsa Ochichenko
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "Marshrut № 16"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 18.38 km
Duraklar: 39
The length of the trip line №2: 18.38 km
Duraklar: 38
Duraklar: Ulitsa Ivana Kul'bertinova (konechnaya) → Koloniya №1
Duraklar: Koloniya №1 → Ulitsa Ivana Kul'bertinova (konechnaya)
Yorumlar :