Hattın harita üzerinde güzergahı
Pl.Kościuszki
→
Komornica-Szkoła
Pl.Kościuszki → Komornica-Szkoła
Komornica-Szkoła → Pl.Kościuszki
See route stops on the map
CloseService Directions
Pl.Kościuszki → Komornica-Szkoła
Komornica-Szkoła → Pl.Kościuszki
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
05:43 - 22:53 every 60 min
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
06:28 - 22:48 every 75 min
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs L-9
Geçtiği sokaklar:
Legionowo - Michałów-Reginów - Łajski - Wieliszew - Komornica - Poddębie - Komornica
Toplu Taşıma Dairesi:
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie S.A.
Ek Bilgi:
linia strefowa uzupełniająca
TRASA CZASOWO ZMIENIONA
Wieliszew-Plaża - Pl.Kościuszki
weekdays: 04:12 - 23:07
weekends: 05:32 - 21:32
Niektóre loty:
- kurs w kierunku krańca PL. KOŚCIUSZKI
- kurs w kierunku krańca KOMORNICA-SZKOŁA
- kurs tylko do przystanku WIELISZEW PLAŻA
- kurs do krańca KOMORNICA-SZKOŁA
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 20.76 km
Duraklar: 29
The length of the trip line №2: 20.43 km
Duraklar: 27
Duraklar: Pl.Kościuszki → Komornica-Szkoła
Duraklar: Komornica-Szkoła → Pl.Kościuszki
Yorumlar :