Hattın harita üzerinde güzergahı
Tsentral'nyy rynok
→
Tsentral'nyy rynok
See route stops on the map
CloseService Directions
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
06:25, 07:09, 07:50, 08:22, 11:10, 12:26, 19:17
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
07:09, 08:22, 11:10, 12:26, 19:30
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 26
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 22.44 km
Duraklar: 40
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "Avtoprokat"
Geçtiği sokaklar:
Prusskaya ulitsa – Sennaya ploshchad' – ploshchad' Pobedy-Sofiyskaya – ulitsa Lyudogoshcha – Voskresenskiy bul'var – Oktyabr'skaya ulitsa – Nekhinskaya ulitsa – Nekhinskoe shosse – Pankovskaya ulitsa – Industrial'naya ulitsa – Pskovskoe shosse – Pskovskaya ulitsa – ulitsa Chudintseva – Sennaya ploshchad' – ulitsa Kaberova-Vlas'evskaya – Orlovskaya ulitsa – Prusskaya ulitsa, 15
Duraklar: Tsentral'nyy rynok → Tsentral'nyy rynok
Yorumlar :