Hattın harita üzerinde güzergahı
Al'met'evsk, Avtovokzal
→
Kazan', TsAV
Al'met'evsk, Avtovokzal → Kazan', TsAV
Kazan', TsAV → Al'met'evsk, Avtovokzal
See route stops on the map
CloseService Directions
Al'met'evsk, Avtovokzal → Kazan', TsAV
Kazan', TsAV → Al'met'evsk, Avtovokzal
Operating dates and week days
Everyday
Whole year
Timetable
06:00, 08:00, 10:30, 13:00, 16:40
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 694 (Al'met'evsk - Kazan')
Geçtiği sokaklar:
Al'met'evsk - Nagornoe - Kichuy - Appakovo - Novaya Elan' - Kuzaykino - Dobromysh - Yamashi - Rokashevo - Blagodatnaya - Erykly - Novosheshminsk/Utyashkino - Lenino - Azeevo - Kargali - Chistopol' - Sakharovka - Alekseevskoe - Soroch'i Gory - Polyanka - Imen'kovo - Chirly - Smoldeyarovo - Derzhavino - Egor'evo - Kaipy - Sokury - Bol'shie Kabany - Kazan'
Toplu Taşıma Dairesi:
AO "Al'met'evskoe POPAT"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 265.88 km
Duraklar: 27
The length of the trip line №2: 267.65 km
Duraklar: 26
Duraklar: Al'met'evsk, Avtovokzal → Kazan', TsAV
Al'met'evsk, Avtovokzal Nagornoe, povorot Kichuy Appakovo, povorot Novaya Elan' Kuzaykino, povorot Dobromysh, povorot Yamashi Rokashevo, povorot Blagodatnaya, povorot Erykly, povorot Tatarskoe Utyashkino, povorot Lenino Azeevo Kargali, povorot Chistopol', Avtovokzal Sakharovka, 1-ya Ostanovka Alekseevkoe Polyanka, povorot Imen'kovo Chirly Smoldeyarovo Kaipy Sokury, 2-ya Ostanovka pos. Bol'shie Kabany Kazan', Yuzhnyy Avtovokzal Kazan', TsAV Duraklar: Kazan', TsAV → Al'met'evsk, Avtovokzal
Kazan', TsAV pos. Bol'shie Kabany Sokury, 2-ya Ostanovka Kaipy Smoldeyarovo Chirly Imen'kovo Polyanka, povorot Alekseevkoe Sakharovka, 1-ya Ostanovka Chistopol', Avtovokzal Kargali, povorot Azeevo Lenino Tatarskoe Utyashkino, povorot Erykly, povorot Blagodatnaya, povorot Rokashevo, povorot Yamashi Dobromysh, povorot Kuzaykino Novaya Elan' Appakovo Kichuy Nagornoe, povorot Al'met'evsk, Avtovokzal Yorumlar :