Hattın harita üzerinde güzergahı
1-y mikrorayon, 41
→
Lespitomnik
1-y mikrorayon, 41 → Lespitomnik
Lesopitomnik → 1-y mikrorayon, 41
See route stops on the map
CloseService Directions
1-y mikrorayon, 41 → Lespitomnik
Lesopitomnik → 1-y mikrorayon, 41
Operating dates and week days
Weekdays
Whole year
Timetable
07:00, 07:40, 16:45
Operating dates and week days
Weekends
Whole year
Timetable
07:50, 16:00
Taşıma aracının türü ve sayısı:
Otobüs 8
Geçtiği sokaklar:
ulitsa Peshcherka - ulitsa Borisova - ulitsa Karla Marksa - ulitsa Pobedy -
Krasavskoe shosse - ulitsa Avtomobilistov
Toplu Taşıma Dairesi:
OOO "Pal'mira"
Güzergah istatistikleri:
The length of the trip line №1: 5.24 km
Duraklar: 9
The length of the trip line №2: 5.14 km
Duraklar: 8
Duraklar: 1-y mikrorayon, 41 → Lespitomnik
Duraklar: Lesopitomnik → 1-y mikrorayon, 41
Yorumlar :